Глава четверта – “Есбеушне Кодло”.
Розповідати про те, що я не отримую відправлений з закордону мейл-арт,
уже навіть не цікаво. Ну пропадає він по дорозі – це випадково і таке буває,
скаже більшість. Тому сьогодні ми розглянемо іншу тему, а саме тему “Есбеушного
Кодла”.
Зазвичай місце де знаходиться «Кодло», середньо статистичному мейл-артисту невідоме. Він немає ні засобів ні можливосте отримати таку інформмацію. Розповіді про те що його мейл-арт осідає в «Есбеушному Кодлі» так само є мало переконливі – ну хто повірить художнику на слово. Тому в наших дослідженнях спробуємо звернутись по допомогу до звичайного поштового трафіку при умові, що ваша кореспонденція надсилається рекомендованим відправленням.
Для прикладу, прослідкуємо шлях невеликого пакунка № RT326679685DE, що прямує з Німеччини до України.
10.01.23. відправлення прибуває в Чоп за три дні відправлення проходить усі митні процедури в тому числі і перевірки на наявність наркотиків, зброї, тощо, це займає три дні і 13-числа прибуває до Львова, з цього періоду воно пропадає з трафіку і зявляється остаточно 21 числа. Таким чином шлях в межах Львова займає 8 днів.
Імовірно за цей час пакунок відправляється на перевірку у “кодло”або ж у згадуваний в попередніх частинах “кабінет”. Оскільки конверт рекомендований а значить має номер відслідкування трафіку, пакунок з “кодла” знову повертається в центр сортування у Львові і вже звідси доставляється на фінальне поштове відділення. При звичайному відправлені бандеролі на мій адрес, пакунок до мене не дійшов би, осівши у львівському Ебеушному Кодлі.
Висновок: шукайте свій мейл-арт у Львівському Есбеушному Кодлі.
Немає коментарів:
Дописати коментар