вівторок, 10 січня 2017 р.

ЧОМУ НЕ СЛІД ЧЕКАТИ ПАТРІОТИЧНОСТІ ВІД ЛЬВІСЬКИХ МИТЦІВ:Не слід чекати, тому що – дієва творча молодь вже давно переорієнтована на західні програми і гранти, а також на вітчизняні олігархічні стипендії.

Тому що – держава самоусунулась від мистецтва, а якщо і хоче приймати участь, то тільки у вигляді поставити всіх на «систему», інакше вони не вміють працювати, так надійніше.

Тому що – круто намалювати 1001 ікону чи картину, задля волонтерського продажу на підтримку армії (тут тобі, і реклама, і замовлення, і повага, і медалі, подяки від воєнкомату, і аура «пензлик майдану»). Стрьомно, піти воювати самому чи хоча б любовніцу на контракт записати до закінчення ато.

Тому що – реально в армії не можуть воювати балеруни оперного театру, піаністи, та інші.  Яка  користь від сотні творчих людей якщо вони реально не зможуть (ми всі боїмося).

Тому що – люди реально заробляють бабло їм ніколи.

Тому що – хворий.

Тому що – жінка не пускає.

Тому що – влада вважає що якщо ти туда вже пішов ну і шо що художник, це назавжди і ти не замінимий спеціаліст.

Тому що – коли ти фейсбучиш похорони патріотів (смайлик зі сльозою)  і перерахував гроші на потреби армії ти ніби вже повоював.

Тому що – митці львівські завжди підлаштовувались під будь яку владу і зараз підлаштуються, нічо страшного всі так роблять.

Тому що – співці професійного і народного мистецтва вже давно ніщо, які  лиш вміють малювати коли треба «помаранчевим», «юлю на коні», а коли треба намалюєм  «ато» на замовлення.


Тому  що – тих хто там був уже або нема, або там, або дістало. дивись попередні речення.

P.S. патріотичність не залежить якою мовою ти співаєш пісні, но львівським митцям це не зрозуміти.

Немає коментарів:

Дописати коментар